اطلاع‌رسانی مزایدات کشور

روزانه تعداد زیادی آگهی مزایده توسط کارفرمایان مختلف، در حوزه های متنوع و از رسانه های گوناگون در سراسر کشور منتشر می گردد. سازمان ها در مسیر تعالی خود، با بررسی طرح های مطرح شده، پروژه های مناسب را انتخاب و با شرکت در مزایده مربوطه شانس خود را در انتخاب به عنوان پیمانکار منتخب می آزمایند. ولی آنچه در این بین برا سازمان ها حیاتی است، اطلاع از تمامی آگهی های اعلام شده در حوزه فعالیتی مربوطه در سریع ترین زمان ممکن است.

 

دریافت مزایدات از طریق وب‌سایت

در این سرویس اطلاعات مربوط به آگهی‌های منطبق با زمینه فعالیت شما بصورت روزانه بر روی وب سایت تملیک قابل مشاهده می‌باشند. شما می‌توانید ضمن مشاهده جزئیات کامل هر آگهی اصل تصاویر آگهی‌ها را مشاهده نموده و در صورت نیاز اسناد مربوط به هر آگهی را به صورت آنلاین سفارش داده و یا به صورت رایگان PDF دانلود نمایید.

دریافت مزایدات از طریق اپلیکیشن

با استفاده از سرویس اپلیکیشن تملیک آگهی‌های منطبق با زمینه‌فعالیت خود را مستقیما بروی تلفن همراه و تبلت دریافت نمایید. شما می‌توانید ضمن مشاهده جزئیات کامل هر آگهی اصل تصاویر آگهی‌ها را مشاهده نموده و در صورت نیاز اسناد مربوط به هر آگهی را به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن سفارش دهید. در سرویس اپلیکیشن شما می‌توانید از امکاناتی نظیر ستاره‌دار کردن آگهی‌های مورد نظر خود، بهره‌مند شوید.